כוסות להשכרה

עידנ'ס מציעה מגוון שלם של שירותי השכרת כלים לאירוע המיוחד שלכם. בין אם אתם מתכננים חתונה, מסיבת גן, מסיבת תה, מסיבת יום הולדת, ברית בריתה לתינוק או מסיבת רווקות או אירוע חברה, יש לנו את כל מה שאתם צריכים להשכרות . כדי למנוע חששות לאחריות לנזק קודם או חדש, מארגני אירועים יכולים לבקש ביקור במקום השכור  מיד לפני האירוע המתוכנן, וכל נזק קיים יירשם.

במדור בחירת סכו"ם תוכלו למצוא מידע וייעוץ בנושאי סכו"ם

כלי חרסינה וכלי זכוכית על סמך הניסיון הרב שלנו כמומחי השכרה בענף האירועים. אם אתה מוכן להזמין כלי זכוכית והשכרות אחרות לאירועים, שלח בקשה מקוונת ואנו נספק לך הצעה בהקדם.

עם אירוע וכלי אוכל

השכרת כלי זכוכית ואירועים איכותיים אחרים הם דבר נוסף שתוכלו להוריד מרשימת התיוג שלכם לפני אירוע חשוב. השכרת כלים כוללת תכנון מוקדם לפריטים לפני האירוע, בהתאמה. מכוסות מים, כוסות וקנקנים ועד כוסות יין, כוסות מרטיני וכוסות קוקטייל, דאגנו לכם. בהתאם לגודל האירוע שלכם, ייתכן שתצטרכו לשכור מאות כלי זכוכית.

למרות השינוי הזה

עידנ'ס השכרת ציוד לאירועים נשארה המארחת הרשמית של הטורניר והצוות שלנו נוקט בפעולה מיידית כדי לשנות את מועד כל ההשכרות כך שמי שהזמינו אצלנו יוכלו לתזמן מחדש את ההזמנות שלהם בצורה חלקה. אם נדרש זמן נוסף, יש להוסיף אותו לסך ההשכרה לפני האירוע. הוספת זמן לאירוע שלכם לאחר ההזמנה הראשונית אך לפני האירוע כרוכה בעלויות השכרה נוספות וכפוף לזמינות הצוות. איש הקשר המארח/אירוע אחראי על פינוי כל הקישוטים והחפצים האישיים המובאים , איסוף וסילוק כל האשפה וניקיון חלל ההשכרה.

בין אם זה המראה או גודל ההגשה שהכי חשוב לך

יש לנו ספלי קפה לכל אירוע. לא ניתן להשתמש בפיקדון להארכת זמן השכרת האירוע או לתשלום הוצאות כלשהן שייגרמו במהלך האירוע. שירות לקוחות ללא דופי, אולמות תצוגה במחירים נוחים והשכרת אירועים בשירות מלא – אנו מבטיחים את כל זה ועוד כשאתה מתכנן את האירוע שלך עם עידנ'ס, לאחר האירוע יתנהלו הליכים אחרונים עם הצוות שלנו וכל נזק חדש יירשם.

עידנ'ס תגדיל את הבדיקות של שירות השכרת כוסות וצלחות מעבר ליום אחד

שחפף ליום כדור הארץ. לקוחות יחויבו פי 1.5 מהשכר דירה היומי הסטנדרטי אם הם מחזיקים במשך זמן רב ללא אישורנו מראש. בעוד שרוב תוכניות השכרת כוסות לשימוש חוזר קטנות יותר דורשות מהלקוחות להבין כיצד לספק מזון או משקה משלהם, השותפות הזו עם רידוול הופכת את זה למשתלם יותר.

כוסות ומכונת קפה ציוד מושלם לסוף האירוע

תזמינו היום .ויש אפשרות ביטולים תוך 2 ימי עסקים ממועד ההשכרה שהוזמן יגרור תשלום של 50% מסכום השכירות המקורי. מכונת קפה זו מהווה תוספת נהדרת לכל מסיבה, חתונה או אירוע עסקי בו צריך להכין כמויות גדולות של קפה במהירות ובקלות. כל שבר, נזק או אובדן של הציוד להשכרה יחויב בעלות ההחלפה כדלקמן.

בנוסף לקוקטיילים

ניתן להשתמש בכוסות מסוג זה להגשת אפריטיפים לאורחים שלכם. עכשיו אתה יכול להזמין משקה בכוס בטוחה לשימוש חוזר ולקבל תגמול על הקפה שלך. כדי לעזור לאורחים להנות מהמוצרים שלנו. השאלת כוסות מאפשרת ללקוחות לשלם אפילו דולר אחד עבור כוס פלסטיק שיכולה להכיל משקה בגודל ונטי.
למידע מורחב בתחום של השכרת כלים לאירועים וכוסות להשכרה יש לבדוק כאן: idans.co.il

לאחר החזרת הכוסות

עידנ'ס אוספת אותם מדי יום מהאירוע, מנקה ומחטאת אותם באמצעות ציוד מסחרי לשטיפת כלים, ומחזירה אותם למחזור תוך 48 שעות. כעת, אנו בוחנים את תוכנית ההשאלה שלה במקומות נבחרים בבמרכז החל מהשבוע.